Värsked tööpakkumised

Bussijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117248

Tööpakkumise number

117248

Töö kirjeldus

Pakume võimalust töötada kindla perioodi tagant erinevates reisijateveo valdkondades, samuti on meil võimalus töötada töövõtulepinguga.

Nõudmised kandidaadile

B-, C-, D-kategooria juhiluba
ametikoolituse läbimise tunnistus
eelnev töökogemus antud valdkonnas soovitavalt
hea sõidu- ja suhtlemisoskus
rahulikkus
teenidusvalmidus
tehnilised teadmised
töötahe
pingetaluvust

Ettevõte pakub

hea töö eest konkurentsivõimelist tasu
korralikku töövahendit
meeldivat töökeskkonda
stabiilset tööd

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. august 2007
Kuulutus sisestati:
30. juuli 2007
Brutopalk:
Alates 9000 EEK kuus

OÜ ARILIX on asutatud 2000 aastal. Meie jaoks on alati olnud oluline kliendi maksimaalne rahulolu. Tänu uutele ja mugavatele sõiduvahenditele ning meeldivale teenindusele oleme aasta-aastalt saanud juurde kliente, kellest on saanud meie püsikliendid. OÜ ARILIX osutab reisijateveo teenust, milledeks on linnalähedaste ettevõtete töötajate transport, liinivedu ning juhuveod nii Eestis kui välismaal.