Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #117248

Bussijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume võimalust töötada kindla perioodi tagant erinevates reisijateveo valdkondades, samuti on meil võimalus töötada töövõtulepinguga.

Ootused kandidaadile

B-, C-, D-kategooria juhiluba
ametikoolituse läbimise tunnistus
eelnev töökogemus antud valdkonnas soovitavalt
hea sõidu- ja suhtlemisoskus
rahulikkus
teenidusvalmidus
tehnilised teadmised
töötahe
pingetaluvust

Ettevõte pakub

hea töö eest konkurentsivõimelist tasu
korralikku töövahendit
meeldivat töökeskkonda
stabiilset tööd

Tööpakkumise number
#117248

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 9000 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. august 2007
Kuulutus sisestati:
30. juuli 2007

OÜ ARILIX on asutatud 2000 aastal. Meie jaoks on alati olnud oluline kliendi maksimaalne rahulolu. Tänu uutele ja mugavatele sõiduvahenditele ning meeldivale teenindusele oleme aasta-aastalt saanud juurde kliente, kellest on saanud meie püsikliendid. OÜ ARILIX osutab reisijateveo teenust, milledeks on linnalähedaste ettevõtete töötajate transport, liinivedu ning juhuveod nii Eestis kui välismaal.

Vaata rohkem

Bussijuht