Värsked tööpakkumised

Bussijuht Tallinnas, Tartus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 42889

Tööpakkumise number

42889

Töö kirjeldus

AS Taisto erinevates värvides reisibussid sõidavad mööda Eesti ja Euroopa teid juba 1993 aastast.
Taisto on kliendikeskne teenindusettevõte, mille eesmärk on pakkuda inimestele bussitrantsporditeenuseid, mis võimaldaksid neil lihtsalt, muretult ja mugavalt jõuda määratud sihtpunktidesse.

Nõudmised kandidaadile

Kui Sa oled:
Hea suhtleja, avatud, positiivse mõttelaadiga, pead tähtsaks head teenindust, saad hakkama igas situatsioonis ja sul on palju kogemusi siis TAISTO on Sinu parim valik.

Pakume omalt poolt meeldivat töö- ja suhtlemiskeskkonda ning arenguvõimalusi

Lisainfo

Info tel. 56 157 246
tiina.tasa@taisto.ee

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. aprill 2005
Kuulutus sisestati:
26. märts 2005

AS Taisto on 1992.a.bussinduses tegutsev ettevõte. Taisto erinevates värvides reisibussid sõidavad mööda Eesti ja Euroopa teid juba 1993 aastast.
Taisto on kliendikeskne teenindusettevõte, mille eesmärk on pakkuda inimestele bussitransporditeenuseid, mis võimaldaksid neil lihtsalt, muretult ja mugavalt jõuda määratud sihtpunktidesse