Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #42889

Bussijuht Tallinnas, Tartus

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AS Taisto erinevates värvides reisibussid sõidavad mööda Eesti ja Euroopa teid juba 1993 aastast.
Taisto on kliendikeskne teenindusettevõte, mille eesmärk on pakkuda inimestele bussitrantsporditeenuseid, mis võimaldaksid neil lihtsalt, muretult ja mugavalt jõuda määratud sihtpunktidesse.

Ootused kandidaadile

Kui Sa oled:
Hea suhtleja, avatud, positiivse mõttelaadiga, pead tähtsaks head teenindust, saad hakkama igas situatsioonis ja sul on palju kogemusi siis TAISTO on Sinu parim valik.

Pakume omalt poolt meeldivat töö- ja suhtlemiskeskkonda ning arenguvõimalusi

Lisainfo

Info tel. 56 157 246
tiina.tasa@taisto.ee

Tööpakkumise number
#42889