Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #292719

Bussijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Reisijate vedu Tallinna linnas

Ootused kandidaadile

D-kategooria juhiluba
Bussijuhi ametikoolituse tunnistus
Hea sõidu-ja suhtlemisoskus
Hea pingetaluvus
Eesti keele oskus B1 tasemel
Soovitav oleks varasem töökogemus bussijuhina

Ettevõte pakub

Paindlikke töötingimusi
Graafiku alusel tööd
Täiendkoolitust
Pikajalist ja stabiilset tööd
Sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#292719

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
23. november 2012

Tallinna Linnatranspordi AS on Tallinna linna omandis olev aktsiaselts, kelle põhitegevusalaks on sõitjate liinivedude korraldamine Tallinna linnas. Tallinna Linnatranspordi AS kujunes Tallinna Autobussikoondise AS ja Tallinna Trammi-ja Trollibussikoondise AS ühinemise teel. Tallinna Linnatranspordi AS-ist on kujunenud suurettevõte, millel on mitu erineva tegevussuunaga allüksust.

Vaata rohkem

Bussijuht