https://www.cvkeskus.ee/127304

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127304

Bussijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Bussijuhti tööülesandeks on sõitjate teenindamine Tallinna linnaliinidel.


Ootused kandidaadile

  • Vajalik on D-kategooria juhiluba
  • Võimalus töötada graafiku alusel


Ettevõte pakub

  • Kindlat tööd
  • Tööle vastavat palka (keskmine palk 15000 - 16000.- krooni)


Tööpakkumise number
#127304
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Bussijuht
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!