Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126298

Bussijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Reisijate vedu Eestisisestel kaugliinidel algusega Tallinnast

Ootused kandidaadile

- hea suhtleja
- korrektne ja aus
- pead tähtsaks head teenindust
- kõrge tehniline taiplikkus
- eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
- Sul on eelnev sõidukogemus kaugbussiliinidel (või maakonnaliinidel)

... oled oodatud TAISTOsse bussijuhiks.

Pakume paindlikku töögraafikut, Tallinnas tasuta ööbimisvõimalust, töövahendina 1990.a Neoplan N316 bussi (vt bussi lisatud pildil)

Lisainfo

Töötasu kokkuleppel
Info tel. 56 153 797 või astu läbi Masina 22, Tallinn

Tööpakkumise number
#126298
Bussijuht