Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301718

Bussijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Reisijate vedu.

Ootused kandidaadile

  • D-kategooria juhiluba ja varasem töökogemus bussijuhina vähemalt 2 aastat;
  • Eelnev sõidukogemus Skandinaavias;
  • Hea inglise keele oskus, eesti keele oskus vähemalt rahuldaval tasemel;
  • Hea sõidu- ja suhtlemisoskus;
  • Hea pingetaluvus.

  • Motiveerivat töötasu rahvusvahelise töökogemusega väärt bussijuhile;
  • Meeldivat töökeskkonda ja sõbralikku kollektiivi;
  • Korralikke töövahendeid ja uut bussi;
  • Püsivat ja stabiilset tööd ning eneseteostuse ja -arendamise võimalusi pikemas perspektiivis, suurima välissõitude mahuga mainekas ettevõttes.

Tööpakkumise number
#301718

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
14. märts 2013

Taisto bussifirma on loodud 1993. aastal. 20 tegutsemise aasta jooksul on meile selgeks saanud, et kõige tähtsam on meie klientide ja reisikorraldajate rahulolu ning teenuse kvaliteet. Selle ajaga oleme kasvanud üheks suuremaks tellimusvedudega tegelevaks bussirendi firmaks kogu vabariigis. Firma motoks on viia reisijad alati kindlalt nende poolt valitud sihtkohta ja nad sealt sama kindlalt koju tagasi tuua. Meie missioon on tagada reisija ja reisikorraldaja rahulolu.

Vaata rohkem

Bussijuht