Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #519543

Bussijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötajate transport Tallinnas ja lähiümbruses. Eestisisese kommertsliiniveo teostamine kaugliinidel ilma ööbimisteta. Tellimusvedude teostamine.

Ootused kandidaadile

D-kategooria juhtimisõigus; reisijateveo kutsetunnistus; kehtiv tervisetõend; digikaart; eesti keele oskus sõnas ja kirjas.

Pakume stabiilset tööd graafiku alusel riigisisestel kaugliinidel.
Pakume tööd Skandinaavias

Tööpakkumise number
#519543

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. märts 2018
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2018

MK Autobuss AS on 1992. aastal asutatud reisijateveoga tegelev ettevõte. Lisaks igapäevasele kommertsliiniveole tegeleme nii siseriiklike kui ka rahvusvaheliste tellimusvedudega. Bussipargis on tänapäevased 19 - 61-kohalised kõikide mugavustega bussid.

Vaata rohkem

Bussijuht