Tööpakkumise number

601113

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega
pakume tööd D kategooria bussijuhile Eesti sisestele tellimusvedudele , samuti lühisõidud Soome ja Balti riikide suundadel.
Töötasu 1680.- kuni 2 100.- Euro norm. töötundide aja arvestusel

Nõudmised kandidaadile

BD-kategooria juhtimisõigus;
reisijateveo kutsetunnistus;
kehtiv tervisetõend;
digikaart;
eesti keele oskus sõnas ja kirjas. Soovituslik inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil .
Hea sõidu- ja suhtlemisoskus
soov pakkuda eeskujulikku klienditeenindust

Ettevõte pakub

Kaasaegset ja korralikku töövahendit toetavat meeskonda
Sissetulek vastavalt panusele ning korrektse töö eest väärilist tasu
stabiilset ja püsivat tööd paindlikku töögraafikut, võimalik osaleda töögraafiku koostamises Pikaajalist ja stabiilset töösuhet
Arenguvõimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
4. juuni 2019
Brutopalk:
Alates 1680 kuni 2100 EUR kuus
Soovin kandideerida

Bussijuht

MARPEN OÜ

Marpen OÜ on 2017. aastal loodud pereettevõte, mille peamiseks tegevussuunaks on reisijateveo teenuse pakkumine. Omame üle 20. aasta kogemuste pagasit, mida soovime täiendada koos Teiega!
Meie peamisteks klientideks on nii suured reisikorraldusfirmad kui ka väikesed ettevõtted ja asutused. Pakume teenuseid Eestis, Skandinaavias, Baltikumis, Venemaal ja mujal Euroopas. Marpeni bussipargis ootavad Teid alati puhtad ja modernsed bussid alates 7- kuni 61-reisijakohaga.
Meie jaoks on iga klient eriline ja väärib personaalset lähenemist, mis tõttu me üritame leida kõikidele meie klientidele ideaalse lahenduse.
Meie missiooniks on pakkuda kvaliteetteenust kõikidele reisijatele, lõbusaid ja sõbralikke reise ning uuendusmeelseid lahendusi.
Meie visiooniks Baltikumis on luua usaldusväärseid ja toimivaid pikaajalisi partnerlussuhteid Eestis, Skandinaavias, Baltikumis, Venemaal ja mujal Euroopas.

Avan ettevõtte profiili