Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #50033

Bussijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ligi 10 aastat tellimisvedusid teinud bussifirma otsib oma ridadesse bussijuhti. Kõige suuremaks eelduseks on soov seda tööd teha, sest pangatöötajate palgataset pole paraku võimalik pakkuda. Küll aga on võimalik Euroopas ringi rännata ja näha kohti ning asju, mille külastamiseks tavakodanikud peavad raha välja andma.
Töö on mitmekesine varieerudes Tallinna linnasõitudest paarinädalaste komandeeringuteni Euroopasse, seega eeldame kandidaadilt võimalust pikemat aega pere juurest eemal olla.
Firmal on oma garaaz ja lukksepp,kuid alati on meeldiv, kui juht ka ise tema kätte usaldatud tehnikast ülevaadet omab.

Ootused kandidaadile

B- ja D-kategooria juhiload
eelnev töökogemus antud valdkonnas
eesti keele oskus,soovitav ka mõne võõrkeele oskus
hea sõidu- ja suhtlemisoskus
probleemide lahendamise oskus,stressitaluvus
teenidusvalmidus

Ettevõte pakub

huvitavat ja mitmekesist tööd
tööd meeldivas kollektiivis,kus kõik üksteist teavad-tunnevad
võimalust näha maailma ja suhelda erinevate inimestega

Lisainfo

Palk sõltub tööst ja hooajast, kuid kannatab kindlasti välja võrdluse teiste bussiettevõtetega Tallinnas, teistest regioonidest rääkimata.

Tööpakkumise number
#50033

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. september 2005
Kuulutus sisestati:
23. august 2005

Peamiselt rahvusvaheliste juhuvedudega tegelev bussifirma on asutatud aastal 1996 ja omab kindlat kohta Eesti veondusturul.

Vaata rohkem

Bussijuht