Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #41126

Bussijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tellimusvedudega tegelev firma pakub tööd bussijuhile

Ootused kandidaadile

B- ja D-kategooria juhiload
eelnev töökogemus antud valdkonnas
eesti ja vene keele oskus
hea sõidu- ja suhtlemisoskus
probleemide lahendamise oskus
teenidusvalmidus

Ettevõte pakub

huvitavat ja mitmekesist tööd
tööd meeldivas kollektiivis

Lisainfo

Palk sõltub tööst ja hooajast, kuid kannatab kindlasti välja võrdluse teiste bussiettevõtetega Tallinnas, teistest regioonidest rääkimata.

Tööpakkumise number
#41126
Bussijuht