Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #178572

Bussijuht

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • reisijatevedu ettenähtud liinil
  • reisijatevedu tellimusvedudel
  • bussi tehnilise korrashoiu tagamine
  • aruandluse pidamine ja esitamine (piletimüük, kassaaparaat, kütuselimiit)
  • liiklusohutuse tagamine
  • koostöö dispetšeriga

Nõudmised kandidaadile

Bussijuht tellimusvedudel on korrektse välimusega, viisakas ja täis tahet olla klienditeenidaja; Omab bussijuhina töötamiseks vajalikke dokumente. Suhtleb korrekstselt riigikeeles- kasuks tuleb ka mõni levinum võõrkeel.

Ettevõte pakub

  • töötulemustele vastavat motiveerivat tasupaketti
  • tegusat ja meeldivat meeskonda

Lisainfo

Pakume tööd bussijuhile tellimusvedudele, teenindamaks klinte rahvusvahelistel ja riigisisestel vedudel.

Tööpakkumise number
#178572

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
3. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
20. mai 2009

ATKO Grupp on transpordikontsern, mis tegutseb 1992. aastast ning mille peamiseks tegevusalaks on ühistransporditeenuse osutamine Eestis, Balti riikides, Skandinaavias ja Venemaal. Grupis töötab üle 400 inimese ja ettevõtted teenindavad reisijaid üle 200 bussiga.

Vaata rohkem