Värsked tööpakkumised

Bussijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 97117

Tööpakkumise number

97117

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte töömahu suurenemisega Harju regioonis saab tööd
bussijuht
Bussijuhi tööülesanneteks on sõitjate teenindamine tellimus - ja juhuvedudel Eestis ja välisriikides

Nõudmised kandidaadile

D - kategooria juhiload
ametikoolituse tunnistuse olemasolu

Ettevõte pakub

pakume kindlat tööd ja tööle vastavat palka

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
29. märts 2007
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2007

AS GoBus pakub stabiilset ning kättesaadavat ühistransporditeenust nii linna-, maakonna- kui ka linnadevahelistel liinidel ning teostab tellimusvedusid. Go Bus teenindab aastas 4, 5 miljonit reisijat ning annab tööd ligi 1000 inimesele üle Eesti.