Värsked tööpakkumised

Bussijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 604407

Tööpakkumise number

604407

Töö kirjeldus

OÜ Alukvik pakub käsunduslepingu alusel hooajalist tööd bussijuhile.
Põhiliselt Eesti sisene turistide vedu, suve perioodiks.

Nõudmised kandidaadile

Töökogemus sarnasel ametikohal:Vähemalt 1 aasta
Sertifikaadid, pädevustunnistused, kutsetunnistused:Bussijuht
Keeleoskus:Eesti keel ,Vene keel
Juhtimisõigus:D

Ettevõte pakub

Töövahendiks on 49-kohaline Neoplan marki buss.
Töötasu tunni alusel, 6.- €/h neto
Tundide arv sõltub töömahust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
21. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
21. juuni 2019

Alukvik OÜ on 1994. aastal loodud autovedudega tegelev ettevõte. Meie eesmärk on trantsportida Teie kaup kiiresti ja turvaliselt soovitud sihtpunkti. Vedusid teostame Eesti siseselt. Peamiselt kasutame oma tegevuses ettevõttele kuuluvaid veokeid, kaasates vajadusel ka usaldusväärseid partnereid. Lisaks autoveoteenusele, pakume alates 2009. aastast nii Eesti sisest kui ka rahvusvahelist reisijate veoteenust. Ettevõtte tegevus on paindlik ning oleme valmis leidma sobivaima lahenduse kliendi logistikaskeemile, mis arvestaks kliendi vajadusi.