Tööpakkumise number

595874

Töö kirjeldus

Seoses uue lepinguga otsitakse bussijuhte Helsingisse. Saime lepingu järgnevaks neljaks aastaks ning suureneme 3 auto võrra. Enamasti on tegemist Soome Sotsiaalameti poolt tellitud vanade ja puuetega inimeste tellimusvedudega. Tellimused tulevad autos olevasse telefoni, võtate inimese peale ja viite sihtkohta. Tellimuses on kirjas kõik sõiduks vajalikud andmed- mõlemad aadressid ja kliendi telefoni numbrid. Vahel ka mingi eriline informatsioon. Kliente on noori ja vanu, üksi ja mitmekesi, kõndivaid ja ratastoolis. Tegemist lihtsalt transpordiga, pole vaja ei meditsiini, ega sotsiaalala haridust.
Tööle on võimalik pääseda ka nii, et teete Soome taksojuhi load. Kui olette sooritanud TRAFi eksami, maksan teile eksamirahad kinni. Osad autodest on registreeritud sõiduautodena, osad bussina. Kui teil on taksojuhi load, pakun stabiilset tööd ja normaalset palka. Tellimusi on piisavalt, et mitte taksopeatuses järjekorras seista.


Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame:
digikaart
ametikoolitust
soome keele oskust suhtlustasandil (A2 tasemel)
vähemalt D1 juhilubasid
oskust navigaatorit kasutada
Probleeme on olnud, et mõned arvavad, et ametikoolitus ja bussijuhi koolitus on sama. "Ametikoolitus" on bussijuhi iga 5 aasta järel toimus täiendkoolitus.


Ettevõte pakub

Pakume:
- mitmekesist tööd
- vajalik lisakoolitus
- konkurentsivõimeline palkAsukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
6. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
8. mai 2019
Brutopalk:
Alates 2000 kuni 3000 EUR kuus
Soovin kandideerida

VÄHI TEENUSED OY

Avan ettevõtte profiili