Värsked tööpakkumised

Bussijuht Põlva

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 148068

Tööpakkumise number

148068

Töö kirjeldus

Reisijate vedu väikebussiga uuel avataval Põlva-Tartu bussiliinil

Nõudmised kandidaadile

- hea suhtleja
- korrektne, aus, soliidse välimusega
- pead tähtsaks head teenindust
- eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
- D-kat juhiload

... oled oodatud TAISTOsse bussijuhiks.

Pakume tööd kahele bussijuhile paindlikku töögraafiku alusel sõitma mai keskel avataval Põlva-Tartu bussiliinil, päevas on kolm edasi-tagasi reisi, töövahendina 19 kohalist Mercedes-Benz väikebussi

Lisainfo

Töö on sobilik ka algajale D-kategooria juhiloa omanikule või naisterahvale, kes on huvitatud alustama bussijuhi karjääri

Töötasu kokkuleppel
Info tel. 56 153 797 või astu läbi Masina 22, Tallinn

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. mai 2008
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2008
Brutopalk:
Alates 10000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
(BRUTO)

Taisto on bussinduses tegutsev ettevõte, kelle erinevates värvides reisibussid sõidavad mööda Eesti ja Euroopa teid juba 1993. aastast. Taisto Liinidel on üle kuuekümne väljumise päevas, kõige rohkem liiguvad meie bussid Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Narvas, Viljandis, Võrus ja Valgas.