Värsked tööpakkumised

Bussijuht Pärnu

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 116095

Tööpakkumise number

116095

Töö kirjeldus

Reisijate vedu Taisto Pärnu-Tallinn-Pärnu ja Pärnu-Tallinn-Tartu-Pärnu kaugliinidel. Liinid algavad ja lõpevad iga päev Pärnus

Nõudmised kandidaadile

- hea suhtleja
- korrektne ja aus
- pead tähtsaks head teenindust
- kõrge tehniline taiplikkus
- eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
- Sul on eelnev sõidukogemus kaugbussiliinidel

... oled oodatud TAISTOsse bussijuhiks.

Pakume paindlikku töögraafikut, meeldivat töökeskkonda, töövahendina 1994. a Neoplan N117 (pooleteistkordne) bussi

Lisainfo

Info tel. 56 153 797 või astu läbi Masina 22, Tallinn

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. august 2007
Kuulutus sisestati:
17. juuli 2007
Brutopalk:
Alates 12000 EEK kuus

Taisto on bussinduses tegutsev ettevõte, kelle erinevates värvides reisibussid sõidavad mööda Eesti ja Euroopa teid juba 1993. aastast. Taisto Liinidel on üle kuuekümne väljumise päevas, kõige rohkem liiguvad meie bussid Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Narvas, Viljandis, Võrus ja Valgas.