Värsked tööpakkumised

Bussijuht kahekordsele bussile

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 87070

Tööpakkumise number

87070

Töö kirjeldus

Reisijate väga heal tasemel teenindamine kahekordse bussiga Taisto Liinide Tallinn-Tartu ja Tallinn-Pärnu ekspressliinidel.

Nõudmised kandidaadile

- hea suhtleja
- korrektne ja aus
- pead tähtsaks head teenindust
- kõrge tehniline taiplikus
- peale Eesti ja Vene keele suudad suhelda veel ühes võõrkeeles
- Sul on eelnev sõidukogemus kahekordse bussiga

... oled oodatud TAISTOsse bussijuhiks.

Pakume mugavat Neoplan`i kahekordset bussi, kindlaid liine ja töögraafikut, Tallinnas tasuta ööbimisvõimalust

Lisainfo

Töötasu kokkuleppel (hea juht saab küsida head palka)
Info tel. 56 153 797 või astu läbi Masina 22, Tallinn

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
29. november 2006

Taisto on bussinduses tegutsev ettevõte, kelle erinevates värvides reisibussid sõidavad mööda Eesti ja Euroopa teid juba 1993. aastast. Taisto Liinidel on üle kuuekümne väljumise päevas, kõige rohkem liiguvad meie bussid Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Narvas, Viljandis, Võrus ja Valgas.