Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60089

Bussijuht kahekordse linnabussiga Tallinn City Tour'il

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • turistide vedu kahekordse linnabussiga "Tallinn City Tour" liinidel
  • piletite müük
  • info edastamine reisijatele

Ootused kandidaadile

  • D-kategooria juhiluba
  • hea sõiduoskus
  • hea suhtlemisoskus
  • eelnev töökogemus bussijuhina
  • positiivsus
  • vastutustunne ja täpsus
  • väga hea eesti keele ja hea vene keele oskus

Kasuks tuleb:

  • inglise keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • aastaringset stabiilset tööd "Tallinn City Tour" bussidel
  • töötasu alates 60 krooni tund
  • motiveerivat tulemustasu
  • tööle vastavat vormiriietust

Lisainfo

Kandideerimiseks saada elulookirjeldus (CV) Hansabussi e-postile, faksile 6713 269 või aadressil Kadaka tee 62A, Tallinn 12618
Lisainfo telefonil 6713 260.

Tööpakkumise number
#60089

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: Alates 60 €/tunnis
Kuulutus aegub:
18. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2006

AS HANSABUSS on kvaliteetsetele tellimusvedudele keskendunud, üks Eesti edukamaid bussiettevõtteid, kelle tegevusalaks on rahvusvaheline ja Eesti-sisene reisijate vedu väike- ja turismibussidega. Hetkel pakub Hansabuss teenust 60 bussiga, ettevõttes töötab 75 inimest.
Alates 1996. aastast on ettevõte kiiresti arenenud ja omandanud tänaseks kvaliteediliidri maine.

Vaata rohkem