Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #43532

Bussijuht

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AS Taisto erinevates värvides reisibussid sõidavad mööda Eesti ja Euroopa teid juba 1993 aastast.
Taisto on kliendikeskne teenindusettevõte, mille eesmärk on pakkuda inimestele bussitrantsporditeenuseid, mis võimaldaksid neil lihtsalt, muretult ja mugavalt jõuda määratud sihtpunktidesse.

Ootused kandidaadile

Kui Sa oled:

- hea suhtleja
- korrektne ja aus
- avatud, positiivse mõttelaadiga
- pead tähtsaks head teenindust
- saad hakkama igas situatsioonis
- Sul on bussijuhitöö kogemus

... oled oodatud TAISTOsse bussijuhiks

Pakume omalt poolt meeldivat töö- ja suhtlemiskeskkonda ning arenguvõimalusi

Lisainfo

Info tel. 56 157 246
tiina.tasa@taisto.ee

Tööpakkumise number
#43532

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. mai 2005
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2005

AS Taisto on 1992.a.bussinduses tegutsev ettevõte. Taisto erinevates värvides reisibussid sõidavad mööda Eesti ja Euroopa teid juba 1993 aastast.
Taisto on kliendikeskne teenindusettevõte, mille eesmärk on pakkuda inimestele bussitransporditeenuseid, mis võimaldaksid neil lihtsalt, muretult ja mugavalt jõuda määratud sihtpunktidesse

Vaata rohkem

You are applying to:
Bussijuht