Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641300

Bussijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame tööle kvalifitseeritud bussijuhte Harjumaa ida- ja läänesuuna reisijate teenindajatena.
Töö eesmärk on bussiliinide graafikujärgne teenindamine; reisijate hea ja sõbralik teenindamine; sõidupiletite kontroll- ja müük; bussi heakorra tagamine. Remonti teevad lukksepad.

Ootused kandidaadile

D-kategooria juhiload.
bussijuhi kutsetunnistus.
eelnev töökogemus bussi- või veoautojuhina.
hea sõidu- ja suhtlemisoskus lastega töötamisel
eesti keele oskus suhtlustasandil (B1).
Elukoht Tallinn ja selle lähivallad

Ettevõte pakub

Koolitusi.
Ametiriietus
Töötasu kokkuleppel

Lisainfo

Töökoha aadress Sõstramäe 12 (end Paneeli 4D), Tallinn. Astu läbi või helista telefonil 6272713; 6272737 (logistik)

Tööpakkumise number
#641300

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. märts 2020
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2020

AS ATKO Grupp on transpordikontsern, mis tegutseb alates 1999. aastast ning mille peamiseks tegevusalaks on ühistransporditeenuse osutamine.

Vaata rohkem

Bussijuht