Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #824761

Bussijuht Harjumaa liinidel

Jüri / Aruküla, Kehra, Keila, Kuusalu, Laagri, Lagedi, Loo, Maardu, Paldiski, Saku, Saue, Tabasalu, Viimsi, Kiili, Rae, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aita Harjumaa inimestel õigel ajal õiges kohas olla – tule BUSSIJUHIKS! Tänu Sinule jõuavad iga päev sajad inimesed tööle, oma lähedaste juurde ning koju. Sind ootavad mõnusad maanteesõidud ja stabiilne töö, kaasaegsed bussid ning garanteeritud palk.

Ootused kandidaadile

  • D-kategooria juhilubade olemasolu;

  • Inimlikku ja viisakat suhtlemisoskust;

  • Eesti või vene keele oskust suhtlustasemel;

  • Täpsust ja oskust pidada kinni sõiduplaanidest;

  • Kehtivat mootorsõidukijuhi tervisetõendit;

  • Ametikoolituse olemasolu (kood 95);

  • Digimeeriku juhikaardi olemasolu;

  • Võimalust alustada oma tööd erinevates Harjumaa linnades: Tallinn, Saue, Saku, Maardu, Viimsi jpt.
  • Garanteeritud palka, millele saab juurde teenida ületundidega.
  • Töökohta modernsetes bussides;
  • Tööle ja koju sõitmiseks saab leida erinevaid lahendusi;
  • Enne tööle asumist koolitused: busside tutvustus, piletimüügisüsteem, töökorralduse põhitõed.
  • Võimalust end ametialaselt täiendada.

Positsioon on vaba ning tööle saab asuda koheselt. Töö toimub vahetusgraafikute alusel. Tööpäevad on erinevate pikkustega.

Tööpakkumise number
#824761