Värsked tööpakkumised

Bussijuhid R/750

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 60236

Tööpakkumise number

60236

Töö kirjeldus

My client is one of the biggest bus operators in England.
They are looking for 5 experienced bus drivers to work near Gatwick.

Succesful candidate must speak communicative English. Salary starts from £8

Nõudmised kandidaadile

  • Vanus alates 25 a
  • Eelnev bussijuhtimise kogemus
  • Kriminaalselt karistamata
  • D-kategooria juhiluba
  • Suurepärane tervis
  • 2 soovituskirja praeguselt/eelmistelt tööandjatelt
  • ELi liikmesriigi kodaniku pass
  • Inglise keel suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • Leping 12 kuuks
  • Täistööaeg
  • Palk £8 tunnis
  • Makstud puhkus 28 päeva aastas
  • Täielik abi Suurbritannias elamise ja töötamise küsimustes
  • Majutus firma poolt
  • firma poolt tullakse lennujaama vastu.

Lisainfo

  • Palun saatke meile oma ingliskeelne CV ja tulge vestlusele Tallinna kontorisse Narva mnt 63.

  • Rohkem informatsiooni nii Abel Staffi kui Suurbritannias töötamise kohta leiate meie koduleheküljelt www.abelstaff.com

  • PALUN PANGE TÄHELE, ET TÖÖ LEIDMISE EEST SUURBRITANNIAS EI VÕTA ABEL STAFF TEILT RAHA!

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
14. märts 2006
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2006
Brutopalk:
Alates 184 EEK tunnis

Abel Staff Ltd is a UK based employment company, that specialises in recruiting candidates from the new 2004 EU Accession States of Eastern Europe (comprising Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, Czech Republic, Slovakia, Slovenia & Hungary). We work within many sectors of UK industry, recruiting staff for our clients throughout the UK. The principal staff at Abel have over 20+ years experience of the UK Recruitment Industry, working with many of the largest UK employers.