Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196710

Bussijuhid linnalähiliinidel

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Anname Sulle võimaluse teenindada kliente regulaarvedudel Tallinnas ja Harju maakonna lõuna ning lääne suunal.

Ootused kandidaadile

* D-kategooria juhilubade olemasolu
* kutsetunnistuse olemasolu
* eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
* eelnev töökogemus bussijuhina
* väga hea sõidu- ja suhtlemisoskus
* korrektne ja hoolitsetud välimus

Ettevõte pakub

* kindlat tööd graafiku alusel
* töövahendiks kaasaegset linnalähiliini bussi
* organiseeritud remondikorraldust
* ettevõtte vormiriietust

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata oma elulookirjeldus läbi cv-keskuse või otse e-mailile kati(ät)hansabuss.ee. Kõikide kandideerijatega võtame ise ühendust.

Tööpakkumise number
#196710

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. mai 2010
Kuulutus sisestati:
6. mai 2010

AS MULGI REISID on AS-i Hansabuss tütarettevõte ning osutab liinivedu Harjumaa, Pärnumaa ja Viljandi linnas ning maakonnas. Mulgi Reisid otsib oma
meeskonda bussijuhte Tallinna ja Harjumaa linnalähiliinidele.

Vaata rohkem