Värsked tööpakkumised

Bussijuhid (Iirimaale ja Inglismaale)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 31214

Tööpakkumise number

31214

Töö kirjeldus

Koostöös Iirimaa ja Inglismaa personaliotsingu firmadega pakume tööd bussijuhtidele. Töökohti on pakkuda eelnimetatud riikides erinevates linnades. Enamus töökohtadest on linnaliinide bussijuhtidele, samas on ka pakkumisi linnlähiliinidele ja nn maakonnaliinidele. Detailse info anname iga tööpakkumise kohta eraldi.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame, eelnevat erialast töökogemust, elementaarset inglise keele oskust, valmisolekut ning tahet tööks Inglismaal või Iirimaal, bussijuhtimiseks vajaliku kehtiva juhiloa olemasolu.

Ettevõte pakub

Pakume vaheldust ja uusi väljakutseid, korralikku töötasu.

Lisainfo

Täpsemat informatsiooni anname kandideerimise käigus. Nb! Palun saatke kindlasti oma CV inglise keeles aadressile marko@mpartner. Soovitav oleks saata ka digitaalfoto samale aadressile.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. juuli 2004
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2004