https://www.cvkeskus.ee/66906

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66906

Busside renoveerija

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teostab kapitaalset busside kere renoveerimist.


Ootused kandidaadile

huvi tehnika vastu või tehniline haridus
soov teha tööd
plekitöö ja keevituse oskus
soovitavalt värvitöö oskus
soov arendada ennast läbi praktika ja koolituste


Ettevõte pakub

täiskohaga tööd
häid olmetingimusi
lähiajal uut töökoda-remondibaasi
tulemustasu


Lisainfo

Telefonil 50 28282


Tööpakkumise number
#66906
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Busside renoveerija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!