Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179753

Busside elektrik Viljandis

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektritööde teostamine bussidel.
Elektrilised remonditööd ja seadmete paigaldamine.

Ootused kandidaadile

vastav haridus või kogemused antud alal
positiivne ellusuhtumine
eelnev töökogemus antud valdkonnas
koostöövalmidus
tehnilised teadmised

Ettevõte pakub

stabiilset tööd
motiveerivat palka
tulemuspreemiat
koolitus- ja arenguvõimalusi
võimalust töötada arenevas ja perspektiivikas ettevõttes
vormiriietust

Lisainfo

Kandideerimiseks saada elulookirjeldus (CV) Mulgi Reiside e-postile, faksile 433 4170 või aadressil: Uku tn 1A, Viljandi 71020
Lisainfo telefonil 56 257 310 või 502 8282

Tööpakkumise number
#179753