Värsked tööpakkumised

Bussi hooldus- ja remonditehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 607991

Tööpakkumise number

607991

Firma nimi peidetud Bussi hooldus- ja remonditehnik

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärgiks on busside tehnilise seisukorra hoidmine ja parendamine ning ennetavad tegevused minimaliseerimaks riketest tulenevaid seisuaegasid.

Nõudmised kandidaadile

Oleme Sinu jaoks õige valik, kui Sul on:
- erialane haridus
- töökogemus rasketehnika (veoautode ja/või busside) hooldamisel ja remontimisel
- kaasaegsetes bussides kasutavate tehnoloogiate tundmine
- valmidus osaleda tehnilistel koolitustel ja muudel töölähetustel nii Eestis kui ka välisriikides
- piisav inglise keele oskus mõistmaks erialast terminoloogiat

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- täiskohaga tööd edukas ettevõttes
- erialaste teadmiste ja oskuste täiendamise võimalust
- sõbralikku töökeskkonda
- konkurentsivõimelist töötasu ja ettevõttepoolseid soodustusi
- võimalust anda panus parima bussireisielamuse pakkumisse.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. august 2019
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2019

LE Bus Service OÜ osutab hooldus- ja remonditeenust peamiselt Lux Express bussidele. Tegemist on areneva ettevõttega, mille eesmärgiks on pakkuda bussidele kaasaegset ja kõrgetasemelist hooldusteenust.