Värsked tööpakkumised

Business controller

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 122129

Tööpakkumise number

122129

Töö kirjeldus

Sa vastutad tulemuslikkuse mõõtmise ja aruandluse, kulude kontrolli, käibekapitali jälgimise ja investeerimisotsuseid toetavate analüüside eest.

Sa teed tihedat koostööd kontserni asepresidendi, AS Balti ES tegevjuhi ning teiste võtmeisikutega nii Eestis kui ka kontserni tasandil. Suudad saavutada tulemusi nii teami juhtides kui ka iseseisvalt töötades.

Nõudmised kandidaadile

Heade tulemuste saavutamiseks peaksid omama finantsalast kõrgharidust, edukat controllerina ning tootmisettevõttes töötamise kogemust, soovitavalt ka rahvusvahelises firmas töötamise tausta. Peaksid valdama hästi inglise, eesti ja vene keelt.

Meie tulevase võtmeisikuna peaksid Sul olema head analüütilised võimed, strateegilise planeerimise oskus ja tõeline huvi äri arendamise vastu. Hea suhtlemis-, esitlus- ja läbirääkimisoskus on äärmiselt oluline.

Pakume suurepärast võimalust areneda globaalses firmas väljakutseid pakkuval võtmepositsioonil, dünaamilist töökeskkonda, Sinu vajadustele vastavat koolitust, ametiautot ning tulemusteväärilist hüvituspaketti.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata oma CV ja avaldus koos palgasooviga inglise keeles märgusõnaga ”Hiab” hiljemalt 21. septembriks 2007 postiaadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn. Lisainfot annab Mercuri Urvali konsultant Tarmo Müürsepp telefonil 667 1520. Lisainfot leiate ka kontserni koduleheküljelt: www.hiab.com. Kõiki avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt.

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
21. september 2007
Kuulutus sisestati:
4. september 2007

Cargotec Corporation on maailmas juhtkohal olev kohalikus transpordis, terminalides, sadamates, jaotuskeskustes ning laevadel kasutatavate kaubakäsitluslahenduste pakkuja. Cargoteci tegevus jaguneb kolmeks suureks globaalseks haruks: Hiab, Kalmar ja MacGregor, mis kõik on oma valdkonna turuliidrid. 2006. aastal ületas Cargoteci netomüügikäive 2,9 miljardit eurot. Kontsernis töötab 11 000 inimest ning see tegutseb rohkem kui 160 maailma riigis. Hiab on tööandjaks 4400 inimesele.

2007. aasta kevadel omandas Cargotec Narvas asuva terasstruktuuride ja -komponentide tootja AS-i Balti ES. AS Balti ES on olulise tähtsusega terasstruktuuride tarnija Hiabile ja Kalmarile. AS Balti ES-is töötab umbes 600 inimest ning selle 2006. aasta netomüügikäive oli 14 miljonit eurot.