Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137366

Bürootarvete müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

aktiivne bürootarvete müügikonsultandi töö müügisaalis, müügiarvete koostamine ja kontrollimine, garantiide käsitlemine, kassaoperatsioonide teostamine, kaubavaliku teostamine ja kauba tellimine, kaupade ettevalmistamine müügiks, kaupade väljapaneku ja kaupluse kujundamine.

Ootused kandidaadile

aktiivne ja loov suhtumine, algatus- ja vastutusvõime, arvuti kasutamise oskus, ausus ja täpsus,
eesti keele oskus kõnes ja kirjas, elementaarne vene keele oskus, huumorimeel ja rõõmsameelsus.

ettevõttesisest arenguvõimalust, erialast täienduskoolitust, kaasaegseid töö- ja olmetingimusi, stabiilset tööd ja sissetulekut.

Tööpakkumise number
#137366

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 11000 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2008

AS Orient Kontorikaubad tegeleb bürootarvete jae- ja hulgimüügiga. Ettevõte on turul tegev olnud kaksteist aastat, ettevõttes töötab üheksateist töötajat. Meie klientideks on Eestis tegutsevad ettevõtted ja riigiasutused s.h. Justiitsministeerium, Statistikaamet, Keskkonnaministeerium, Kodakondus- ja Migratsiooniamet, Tartu Ülikool, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Lääne-Tallinna Keskhaigla, Eesti Pank, Maksu- ja Tolliamet, kes hindavad kvaliteetseid tooteid ja eeldavad parimat teenindustaset.
Hankepartneriteks on omal alal tunnustust leidnud ettevõtted s.h. 3M,
TK-Team, Canon, Hewlett-Packard, Esselte Office Products, MAP Eesti, Papyrus, Avery Dennison Zweckform.
Oleme arvamusel, et tehes oma tööd hingega ja hästi, saavutad omal alal alati tunnustust, lubadused mis antud tuleb täita.

Vaata rohkem