Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #37518

BÜROOSPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • bürooteenuste arendamine ja müük
  • kliendikontaktide ja teenuslepingute haldamine
  • bürooteenustega seotud hangete korraldamine
  • asjaajamise koordineerimine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt rakenduskõrgharidus
  • müügitöö kogemus
  • bürootöö kogemus vähemalt 2 aastat (soovitavalt suurettevõttes)
  • head suhtlemisoskus
  • Wordi, Exceli ja PowerPointi kasutamise oskus
  • inglise ja vene keele oskus kesktasemel

Ettevõte pakub

  • häid eneseteostuse võimalusi
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • täiendkoolituse võimalusi

Tööpakkumise number
#37518