Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57657

Büroomööbli ekspordijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • büroomööbli aktiivne müük Soome, Skandinaavia ja teistel Euroopa turgudel
  • tulemusliku müügitegevuse planeerimine ja arendamine lähtuvalt ettevõtte eesmärkidest
  • ettevõtte esindamine suhetes edasimüüjate ja agentidega, messidel osalemine
  • turuanalüüside koostamine
  • suurprojektide juhtimine

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus ekspordi valdkonnas
  • inglise, vene ja soome keele oskus kõnes ja kirjas
  • väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
  • hea analüüsi- ja organiseerimisvõime
  • hea pingetaluvus ja vastutustundlikkus
  • valmisolek töölähetusteks

Ettevõte pakub

  • kaasaegseid töötingimusi
  • meeldivat ja teotahtelist kollektiivi
  • motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#57657