Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #709455

Büroomaailma kaupluse juht

CVKeskus.ee klient
Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Büroomaailma kauplusejuht

Ootused kandidaadile

  • oled varasemalt juhtinud kauplust ja selle meeskonda;

  • hangetes osalemine ei ole Sulle võõras;

  • oskad suurepäraselt suhelda nii eesti kui ka vene keeles;

  • oskad personaalselt läheneda nii era- kui ärikliendile,

Ära kandideerimisega oota, sest pane tähele, et kontakteerume sobivate kandidaatidega jooksvalt ning konkurss lõppeb kohe kui oleme õige inimese leidnud!

Kandideeri läbi CV Keskuse või küsi lisainfot:

-525 7780-

-CV Keskuse värbamiskonsultant Kristiina Jürisoo-

Tööpakkumise number
#709455

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. juuli 2021
Kuulutus sisestati:
9. juuni 2021

CV Keskuse kliendiks on Eesti suurim bürootarvete, –tehnika ja –mööbli müügifirma Büroomaailm, mis on tegutsenud edukalt üle kogu Eesti (Tallinnas, Tartus, Narvas, Pärnus, Jõhvis ja Valgas) ja on pea 29 aastat oma valdkonnas turuliider.

Vaata rohkem infot siit: https://www.byroomaailm.ee/

Vaata rohkem