Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67524

Büroojuht/sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Üldine bürootöö korraldamine
Firma professionaalne esindamine
Külaliste ja klientidega suhtlemine
Sissetuleva-väljamineva posti selekteerimine
Kirjade, fakside jt. dokumentide koostamine
Lähetustega seonduv asjaajamine

Ootused kandidaadile

Kutsealane haridus ja/või töökogemus
Hea suuline eneseväljendusoskus eesti ja inglise keeles
Suhtlemisvalmidus, sõbralikkus, toimetulek erinevate inimestega
Vastutulelikkus, kliendile orienteeritus
Korrektsus, täpsus, pingetaluvus
Meeskonnatööle orienteeritus
Oskus planeerida oma tööd ja aega
Kontori- ja presentatsioonitehnika tundmine
Dokumentide tõlkimise korraldamine

Ettevõte pakub

Noort ja aktiivset rahvusvahelist meeskonda
Enesearendamise võimalusi
Väga head töötingimused

Tööpakkumise number
#67524

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
17. mai 2006

CVO Group OÜ on Kesk- ja Ida-Euroopa juhtiv online personaliotsingu ja konsultatsiooni firma. CVO Groupi kontorid asuvad Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Ungaris ja Tsehhis.
Käesolevaga pakume Sinule tööd meie mainekas partnerettevõttes.

Vaata rohkem