Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #297286

Büroojuht/kliendisuhete juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide vajaduste lahendamine kohapeal.
Kliendisuhete hoidmine ja arendamine.
Suhtlemine tootjate ja tarnijatega.
Kliendikülastused erinevate projektide raames.
Dokumentatsiooni korrashoid.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus sarnases valdkonnas.
Tehniline taip, iseseisvus ja loov mõtlemine.
Heal tasemel inglise ja eesti keele oskus.
Auto kasutamise võimalus.

Kasuks tuleb heal tasemel vene keele oskus.

Ettevõte pakub

Huvitavat ja rutiinivaba tööd.
Motiveeriv töötasu + 100% autokompensiatsioon + boonus.
Meeldivat töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#297286

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2013

Temp Group Estonia OÜ kliendiks on sisustuskangaste jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte, kes esindab maailma esibrände ja tootjaid.

Vaata rohkem