Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #318175

BÜROOJUHTI/JUHATUSE ASSISTENTI

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Te töötaksite motiveeritud ja rahvusvahelise meeskonnaga, et hallata ja toetada isePankuri meeskonna tegevust Eesti kontoris. Töö on täisajaga ning
vajadusel eeldab valmisolekut töövälisel ajal tööülesannete täitmiseks. Töös puutud igapäevaselt kokku järgmiste tegevustega:

  • Bürootöö koordineerimine, sh. bürootarvete ja kontoritehnika tellimine, ametliku kirjavahetuse ja dokumentatsiooni haldamine, büroo halduse ja
korrashoiu koordineerimine, külaliste vastuvõtmine ja teenindamine, kontoris meeldiva keskkonna loomine ning selle hoidmine;
  • Personalitoimingute elluviimine personalijuhi juhendamisel, sh. personaliarvestus, värbamis- ja valikuprotsessi läbiviimine koostöös juhtidega,
kuulutuste koostamine, sobivate kandidaatide eelvalik, uute töötajate tööleasumise ettevalmistamine, koostöös sisekoolitajatega uute töötajate sisseelamise
toetamine, väliskoolituste organiseerimine, töötervishoiu korraldamine, omatöötaja soodustuste organiseerimine, töölepingute vormistamine ja sisestamine
personaliprogrammi, firmasiseste ürituste organiseerimine, töölähetuste organiseerimine, siseveebi haldamine eesti ja inglise keeles ja erialase kirjanduse
hankimine ja haldamine;
  • Juhatuse assisteerimine, sh. juhatuse koosolekute ettevalmistamine ja dokumenteerimine, juhatuse liikmete kirjavahetuse, kõnede ja koosolekute
haldamine, juhatuse liikmete abistamine igapäevastes ülesannetes, raamatupidamise assisteerimine ja andmete sisestus;

Ootused kandidaadile

  • Oled avatud ning hea eneseväljendusoskusega suhtleja, abivalmis, tasakaalukas ja sõbralik;
  • Sa oled esinduslik, usaldusväärne, otsustus- ja vastutusvõimeline ning oma töös iseseisev, täpne ja korrektne;
  • Suudad pingevabalt toime tulla paljude paralleelselt täidetavate ülesannete ellu viimisega ning nende prioritiseerimisega;
  • Sul on väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas ning rahuldav vene keele oskus suhtlustasandil;
  • Omad vähemalt kesk- või keskeriharidust ja eelnevat kogemust või teadmisi personali- ning dokumendihalduse valdkonnas;
  • Oled osav ning õppimisvõimeline kontoritarkvara kasutaja (MS Office);

Ettevõte pakub

  • Bruto töötasu alates 1 000 eurot kuus;
  • Tööd kiirelt arenevas rahvusvahelises finantsettevõttes;
  • Huvitavaid individuaalseid ja meeskondlikke väljakutseid;
  • Kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid;

Tööpakkumise number
#318175

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. september 2013
Kuulutus sisestati:
27. august 2013

isePankur on inimestevaheline portaal, kus on võimalik laenata ja investeerida. Tehingud toimuvad inimeste endi vahel, lõigates välja finantsasutused. isePankur valiti 2011. aastal Eesti parimaks e-Äriks ning 2013. aastal nimetati Forbes ajakirja poolt Euroopa viiendaks parimaks ettevõtteks oma kategoorias.
isePankur on kogukondliku laenamise maaletooja Eestis, vanim tegutsev ettevõte Skandinaavias ning ainukene üle-Euroopaline sotsiaalpanganduse keskkond. Kogukondlik laenamine on targem, ausam ning inimlikum viis raha vahendamiseks. See on nagu laenamine sõprade ja perekonna vahel, selle erinevusega, et võimalus on laenata tuhandete inimeste vahel. Kõik osalised võidavad: laenuvõtjad saavad laenu madalama intressiga ja investorid võimaluse oma raha investeerimiseks fikseeritud tootlusega varasse.
Seoses ettevõtte tegevuse laiendamisega otsime oma meeskonda

Vaata rohkem