Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27341

Büroojuht/assistent

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses firma laienemisega otsime oma meeskonda uut liiget, kelle tööks on ladusa bürootöö korraldamine ja müügipersonali assisteerimine. Peamised tööülesanded:

  • kauba/näidiste ettevalmistamine
  • kauba/näidiste dokumentatsiooni ettevalmistamine
  • tolliprotseduuride teostamine
  • suhtlemine kullerfirmadega
  • laoarvestus
  • muud jooksvad ülesanded ja projektipõhised tööd

Ootused kandidaadile

  • korrektsus
  • tähelepanelikkus
  • iseseisvus
  • algatusvõime
  • inglise keele oskus tekstist arusaamise tasemel
  • arvutikasutamise oskus (MS Office, internet)
  • isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

Töökogemus tuleb kasuks, kuid ei ole kandideerimisel eelduseks.

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast ja liikuvat tööd
  • noort ja rõõmsameelset meeskonda
  • koolitust vastavalt vajadusele

Lisainfo

  • Kindlasti ootame osalema meeskandidaate!
  • Kandideerimiseks palume CV-le lisada kaaskiri.

Tööpakkumise number
#27341