Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27341

Büroojuht/assistent

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses firma laienemisega otsime oma meeskonda uut liiget, kelle tööks on ladusa bürootöö korraldamine ja müügipersonali assisteerimine. Peamised tööülesanded:

  • kauba/näidiste ettevalmistamine
  • kauba/näidiste dokumentatsiooni ettevalmistamine
  • tolliprotseduuride teostamine
  • suhtlemine kullerfirmadega
  • laoarvestus
  • muud jooksvad ülesanded ja projektipõhised tööd

Ootused kandidaadile

  • korrektsus
  • tähelepanelikkus
  • iseseisvus
  • algatusvõime
  • inglise keele oskus tekstist arusaamise tasemel
  • arvutikasutamise oskus (MS Office, internet)
  • isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

Töökogemus tuleb kasuks, kuid ei ole kandideerimisel eelduseks.

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast ja liikuvat tööd
  • noort ja rõõmsameelset meeskonda
  • koolitust vastavalt vajadusele

Lisainfo

  • Kindlasti ootame osalema meeskandidaate!
  • Kandideerimiseks palume CV-le lisada kaaskiri.

Tööpakkumise number
#27341