2023-08-23 14:48:55

Büroojuht/ Turundusassistent

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

OÜ Plaat Detail on 1996. aastal asutatud mööblimaterjalide hulgimüüja ja mööblikomponentide tootja. Oleme üks Põhjamaade suurimaid laminaadist tööpindade, aknalaudade ja mööbliuste tootjaid. Meie peamised kliendid asuvad nii Baltikumis kui ka Skandinaavias. Käesolevaga otsime oma tegusasse kollektiivi büroojuht/ turundusassistenti

Ootused kandidaadile

Tööülesanded:

• Büroo ning juhatuse igapäevatöö koordineerimine ja assisteerimine
• Külaliste ja klientide esmane vastuvõtt
• Igapäevane suhtlemine klientidega k.a. nende teenindamine       müügiesinduses ja müügipersonali abistamine
• Firmaürituste korraldamine
• Kodulehe ja sotsiaalmeedia haldamine
• Lihtsamate kujundustööde tegemine
• Uudiskirjade koostamine

Kandidaadilt eeldame:

• Sõbralikkust ja rõõmsameelsust
• Esinduslikku välimust
• Head kirjalikku ja suulist väljendamisoskust
• Kohusetundlikkust ja pealehakkamist
• Arvuti kasutamise oskust (MS Office)
• Kujundusprogrammide tundmist
• Väga heal tasemel eesti ja inglise keele oskust

Kasuks tuleb:

• Soome ja vene keele oskus või nende keelte arusaamine
• Eelnev töökogemus klienditeeninduse-, assisteerimise- või turundusvaldkonnas

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

• Pikaajalist tööd edukas ettevõttes
• Arenemisvõimalust
• Nooruslikku ja positiivset kollektiivi
• Konkurentsivõimelist tasu
• Ühisüritusi
• Sporditoetust