Värsked tööpakkumised

Büroojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 54512

Tööpakkumise number

54512

Töö kirjeldus

Büroojuhi põhiülesanne on tagada ettevõtte peakontoris sujuv töö ja infovahetus.

Büroojuht assisteerib juhatust ja müügiosakonda, korraldab dokumendihaldust ja asjaajamist, vastab telefonile, teenindab külalisi, aitab ette valmistada nõupidamisi jm üritusi ning hoolitseb büroo varustamise eest.

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus
• eelnev sarnase töö kogemus
• väga hea suuline ja kirjalik eesti ning inglise keele oskus
• vilumus arvutikasutamises
• hea suhtlemisoskus
• kiire kohanemisvõime

Eelistame kandidaate, kellel on lisaks hea vene ja/või saksa keele oskus.

Pakume vaheldusrikast tööd ning võimalust rakendada oma keeleoskust ja initsiatiivikust eksportivas tootmis- ja müügiettevõttes.

Võimalus kasutada ametiautot.

Lisainfo

Töökoht asub Tartu lähedal Reolas.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. november 2005
Kuulutus sisestati:
7. november 2005

AS Rait on Eesti kapitalil põhinev ligi 300 töötajaga tänapäevane puidutöötlemiskontsern, millesse kuuluvad höövlitööstus ja aiakujunduselementide tootja Reolas ning saetööstused Aegviidus ja Viiratsis.

Meie põhitoodang on okaspuust põranda- ja voodrilauad ning höövelmaterjal, mida ekspordime paljudesse Euroopa riikidesse, Kaug-Itta ja Austraaliasse. Suure osa meie klientidest moodustavad ka Eesti ehitajad, majatehased ja eraisikud.