Värsked tööpakkumised

Büroojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 98606

Tööpakkumise number

98606

Töö kirjeldus

Sinu tööks on:

  • ettevõtte igapäevase kontoritöö korraldamine (kontori korrashoiu tagamine, sissetulevate kõnede vastuvõtt ja suunamine, sissetuleva posti registreerimine ja laialijagamine, kontoritarvetega varustamine, külaliste vastuvõtt)
  • personalitöö (dokumentatsiooni haldamine: lepingud, ametijuhendid, isikukaardid, tööajatabelid, töögraafikud, puhkuste ajakava, puhkuste lehed jms);
  • juhatuse assisteerimine;
  • firmaürituste organiseerimine.

Nõudmised kandidaadile

Saad selle tööga edukalt hakkama, kui:

  • omad keskharidust;
  • oled töötanud büroojuhina/sekretärina vähemalt 2 aastat;
  • tunned dokumendihalduse põhimõtteid ja oskad õigekirja;
  • omad väga head arvutikasutamise oskust (Excel, Powerpoint, Word, Outlook);
  • valdad suhtlustasandil ja kirjas inglise keelt;
  • oled korrektne, positiivse ellusuhtumisega, distsiplineeritud, omad head algatus- ja organiseerimisvõimet;
  • omad B-kategooria autojuhiluba.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • huvitavat tööd ühes Eesti edukaimas disainibüroos;
  • noort ja lahedat kollektiivi;
  • kindlat põhipalka;
  • täistööaega 9.00-18.00.

Lisainfo

Ootame Sinu kandideerimisavaldust ja CV-d meiliaadressil: merle[at]velvet.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
22. märts 2007
Kuulutus sisestati:
8. märts 2007

Disainibüroo Velvet on 2004.aastal asutatud laiahaardeline visuaalse
kommunikatsiooni stuudio. Meie kompetentsi kuuluvad nii kujundused
pakendist animatsioonini kui ka kommunikatsioonistrateegia või
reklaamfoto teostus.