Büroojuht
Tööpakkumise number #688919

Büroojuht

ÜHISTEENUSED AS
Tallinn, Harjumaa

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 23. veebruar 2021
Kuulutus aegub:14. märts 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Toetad meie väikest meeskonda erinevates tugitegevustes, võtad vastu kliente ja aitad kaasa positiivse õhkkonna loomisele ja hoidmisele meie kontoris.

Ootused kandidaadile

  • oled abivalmis meeskonnamängija

  • on Sul eelnev töökogemus büroojuhina

  • valdad heal suhtlustasemel vene ja inglise keelt

  • oled tähelepanelik, hea suhtleja ja Sulle meeldib korraldada kontori tööd

Ettevõte pakub

  • mitmekülgset tööd kesklinnas asuvas kontoris

  • toetavat, ühtset ja rõõmsameelset meeskonda

  • motiveerivat töötasu

  • sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#688919

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. märts 2021
Kuulutus sisestati:
23. veebruar 2021
Büroojuht Büroojuht

AS Ühisteenused on avaliku ja erasektori partnerlusel põhinev ettevõte. Ettevõtte põhitegevusteks on parkimise korraldamine suletud ja avatud parkimisaladel, parkimiskontrolli teostamine avalikel parkimisaladel ja eraparklates, liikluse reguleerimine teetöödel ja ürituste ajal.
Lisaks omab ettevõte autopesulate ketti „Linnapesulad“ ja tegeleb konfidentsiaalsete andmekandjate äraveo- ja hävitusteenusega „Infokaitseteenus“.

Vaata rohkem

Büroojuht
Büroojuht