Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #642882

Büroojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 3. märts 2020
Kuulutus aegub:30. märts 2020

Töö kirjeldus

Igapäevane büroo toimimise tagamine.

Ootused kandidaadile

BÜROOJUHT, tule liitu meie meeskonnaga kui:

  • oled avatud ja rahuliku meelega;
  • Sa tead et inimesed on toredad, kuid omaoodi erilised;
  • oled paindlik ja muutused on Sinu jaoks elu loomulik osa ning pingelistes olukordades suudad säilitada eesmärgipärasuse;
  • Sa oled julge ja hooliv, märkad pisiasju, aga oskad näha ka suurt pilti;
  • Sulle meeldib suhelda ja info ettevõttes liigub suurepäraselt;
  • Tänu Sinu organiseerimisvõimele on kontoris kõik vajalik olemas ja töötajad rõõmsad.

Ettevõte pakub

Me pakume Sulle:

  • mugavat ja kaasaegset kontorit Tammsaare Ärimajas;
  • motiveerivat tasu;
  • panustamist töötaja heaolusse ja tervisesse;
  • avatust aruteludeks ja ideede jagamiseks;
  • kaasamõtlemist ja tuge probleemide lahendamisel;
  • regulaarseid kokkusaamisi ja ühisüritusi;
  • koolitusi.

Tööpakkumise number
#642882

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. märts 2020
Kuulutus sisestati:
3. märts 2020

Tesron Ehitus OÜ on Eesti ehitusettevõte, mis tegeleb peatöövõtu ja projektijuhtimisega ehitusvaldkonnas. Ettevõttes töötavad kvalifitseeritud ja pikaajalise kogemusega ehitusspetsialistid, kelle teadmistele ja oskustele saab kindel olla. Töötame mõtestatult, peame kinni tähtaegadest ja oleme paindlikud.

Vaata rohkem

Büroojuht