Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #724241
Veebipõhine värbamine
Kaugtöö võimalus

Büroojuht

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Tööpakkumine on aegunud!

Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Tallinna Rahvusvaheline Kool pakub vaheldusrikast ja arendavat tööd BÜROOJUHILE äärmiselt põnevas rahvusvahelises keskkonnas.

Ootused kandidaadile

Erialane kvalifikatsioon ja oskused

Varasem töökogemus büroojuhina, sekretärina või juhiabina

Väga hea eesti, inglise ja kindlasti ka vene keele oskus

Väga hea suhtlemisoskus, toimetulek erinevate inimestega

Head isikuomadused: pühendumine, lojaalsus, täpsus, kohusetundlikkus, sõbralikkus, abivalmidus, algatusvõime

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist töötasu

Motiveerivat töökeskkonda

Meeldivat ja inspireerivat kollektiivi

Tasuta lõunasööki

Arenemisvõimalusi

Tööpakkumise number
#724241
Büroojuht