Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70008

Büroojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Telefonile vastamine ja kõnede suunamine, teadete vastuvõtmine ja edastamine.
  • Dokumentatsiooni korraldamine.
  • Firmasisese info jagamine ja osalemine kommunikatsioonitöös
  • Arhiivitöö korraldamine ja teostamine
  • Külaliste vastuvõtmine
  • Komandeeringute korraldamine
  • Kontoritehnika korrashoiu jälgimine.
  • Majanduskaupade ja kontoritarvete vajaduse väljaselgitamine, tellimine ning nende üle arvestuse pidamine.

Nõudmised kandidaadile

  • Väga hea eesti keele valdamine
  • Hea inglise keele valdamine nii kõnes kui kirjas
  • Sekretäritöö-alane ettevalmistus
  • Eelnev töökogemus sekretärina või büroojuhina
  • Arvutikasutamise oskus (Microsoft Office programmid)
  • Autojuhiload
  • Aktiivne ja positiivne ellusuhtumine

Tublile kandidaadile pakume vastutusrikast ametikohta ja suurepäraseid võimalusi isiklikuks arenguks. Meie töötingimused on kaasaegsed ja firmakultuur sõbralik. Me väärtustame sotsiaalse vastutuse põhimõtteid. Stora Enso motivatsioonipaketi lahutamatuteks osadeks on head töötasud ja preemiasüsteemid, suvepäevad, jõulupeod jm ühisüritused töötajatele ning pereliikmetele, peretoetused, perioodilised tervisekontrollid, täiendav kindlustus kõigile töötajatele ning huvitavad täiendkoolitused.

Lisainfo

  • Rait Hiiepuu, Stora Enso Mets AS juhataja +372 56244529
  • Ülle Matt, Stora Enso Forest Products Baltic personalijuht +372 5065514

Tööpakkumise number
#70008

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
14. juuni 2006

Stora Enso Mets on maailma ühe suurima puidutööstuskontserni Stora Enso puiduvarumisettevõte Eestis. Me varume palki oma saetööstusele Eestis ning haket ja paberipuud Stora Enso paberitööstusele Soomes ja Rootsis.

Vaata rohkem

You are applying to:
Büroojuht