Värsked tööpakkumised

Büroojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 25670

Tööpakkumise number

25670

Töö kirjeldus

Büroojuht on vastutav kontori töö eest, töötab koos meeskonnaga ja juhendab meeskonda igapäevases töös.
Dokumendid skaneeritakse Rootsi kontoris arvutisse ning saadetakse Eesti büroo serverisse. Eesti kontori peamine ülesanne on andmete töötlus, parandamine, sisestamine.
Büroojuht vastutab töö planeerimise ja läbiviimise ning ka tööjõu efektiivsuse ja kvaliteedi eest.

Nõudmised kandidaadile

• Väga hea kirjalik ja suuline rootsi keele oskus
• Oskus pidada ühendust ja teha koostööd Rootsi kontoriga
• Head teadmised infotehnoloogiast, põhiteadmised MS Windowsist. Ettevõttes igapäevaselt töös kasutatava arvutiprogrammi osas korraldatakse väljaõpe.
• Meeskonna juhtimise oskus
• Eelnevad kogemused elektroonilise dokumendihalduse valdkonnas on eeliseks.

Ettevõte pakub

• töökohta rahvusvahelises ettevõttes
• väljaõpet Rootsis

Lisainfo

Kandidaatidel palume saata elulookirjeldus koos palgasooviga e-mailile tallinn@roedl.ee hiljemalt 29. detsembriks 2003.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. detsember 2003
Kuulutus sisestati:
8. detsember 2003

Rödl & Partner on Saksamaal asutatud rahvusvaheline audiitor- ja konsultatsioonifirma. Eestis pakume audiitor- ja raamatupidamisteenuseid, maksukonsultatsioone ning õigusabi nii kohalikele kui rahvusvahelistele ettevõtetele.

Meie klient on kiiresti arenev elektroonilise dokumendihalduse teenust pakkuv Rootsi ettevõtja, mille emafirma on tegutsenud IT konsulteerimisteenuste valdkonnas juba alates 1964. aastast. Ettevõte kavatseb avada Eestis büroo ning otsib loodavasse kontorisse juhatajat.