Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #49716

Büroojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

asjaajamise korraldamine
assisteerimine
büroo korrashoiu tagamine
büroo tegevuse efektiivne korraldamine
bürootarvikute hanked
dokumentatsiooni haldamine ja korrashoid
dokumentide jaotamine
dokumentide paljundamine
firma kodulehekülje korrashoid
haldusküsimuste lahendamine
Infoliikumise korraldamine (telefon, faks, mail, tavapost, siseinfo)
juhi abistamine erinevates jooksvates küsimustes
kirjavahetuse ja dokumendihalduse korraldamine
kirjavahetuse registreerimine, edastamine, süstematiseerimine ja arhiveerimiseks ettevalmistamine
kommunikatsiooni korraldamine
kontori varustamine vajalike vahenditega

Ootused kandidaadile

hea suhtlemisoskus
inglise, soome ja vene keele oskus
iseseisvus
arvuti kasutamise oskus
eelnev töökogemus sekretäri või assistendina
hea eesti, inglise ja vene keele oskus nii kõnes kui kirjas
hea suhtlemis- ja koostööoskus
huvi ennast arendada ja täiendada
kõrg- või kutsekõrgharidus
tekstitöötlus- ja esitlusprogrammide ning Interneti elementaarne kasutusoskus

Huvitavat tööd, kaasaegseid töötingimusi ja konkurentsivõimelist palka.

Tööpakkumise number
#49716

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. august 2005
Kuulutus sisestati:
16. august 2005

AS Pakri Marine Investments on Eesti kapitalil põhinev investeerimisettevõte, mis tegeleb laevade ja transpordiga seotud projektide finantseerimise ja investeeringute haldamisega.

Vaata rohkem

Büroojuht