Värsked tööpakkumised

Büroojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 81252

Tööpakkumise number

81252

Töö kirjeldus

Tööülesanded: uute töötajate leidmine, töötamine personaliassistendina töötajate ja firma vahel. Töötamine paaris koos juhiga.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult väga head soome keele oskust, algatus- ja vastutusvõimet, head suhtlemis- ja koostööoskust, ausust ja täpsust, oskust ja tahet inimestega suhelda.

Pakume tööd, kus on võimalik arendada koos kollektiiviga ja õppida uusi asju. Pakume huvitavat tööd ja head töökeskkonda.

Lisainfo

Ootame Teie CV-d e-mailile koos palgasooviga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
9. november 2006
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2006

Go On Eesti on rahvusvaheline personaali vahendamisele ja rentimisele spetsialiseerunud ettevõte. meie kontorid asuvad Soomes, Tallinnas ja Poolas. Otsime pidevalt tööjõudu Soome.