Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #212286

Büroojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • infoliikumise korraldamine;
  • ametialase dokumentatsiooni koostamine, vormistamine ja haldamine;
  • telefonikõnedele vastamine;
  • juhtkonna assisteerimine;
  • külaliste vastuvõtmine;
  • töölähetuste organiseerimine;
  • personalijuhtimine – sh personalitööga seotud dokumentide vormistamine, töötajate värbamine, atesteerimiste korraldamine, töögraafikute koostamine, tööajaarvestus jne;
  • koosolekute ettevalmistamine, nendes osalemine ja protokollimine ning otsuste täitmise kontrollimine või kontrolli korraldamine;
  • juhataja antud muude lühiajaliste või firmasiseste töökorralduse muutmisest tulenevate tööülesannete täitmine;
  • kontorite haldusjuhtimine;
  • kontoritarvete ja muude kulumaterjali varude jälgimine ja tellimine.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus;
  • sekretäritöö tundmine (sh väga head teadmised dokumendihaldusest);
  • personalitöö tundmine;
  • eesti keele väga hea valdamine kõnes ja kirjas;
  • hea arvutikasutamise oskus (MS Office);
  • vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil;
  • hea suhtlemisoskus;
  • positiivne ellusuhtumine ja rõõmus meel;
  • täpsus ja koostöövalmidus;
  • ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus.

Ettevõte pakub

  • toredat töökollektiivi;
  • positiivset töökeskkonda;
  • eneseteostamise võimalust;
  • konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

  • Kasuks tuleb eelnev erialane töökogemus.

Tööpakkumise number
#212286
Büroojuht