Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #224076

BÜROOJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda multifunktsionaalset, särasilmset ja teotahtelist inimest, kelle põhitööks on juhtkonna, müügitiimi ja raamatupidaja assisteerimine:

1. Juhtkonna assisteerimine
- kontori igapäevase töö organiseerimine;
- dokumentide haldamine ja arhiveerimine;
- informatsiooni vastuvõtmine, töötlemine ja edastamine (telefon, faks, tavapost,
siseinfo);
- lähetustega seonduv asjaajamine (reisibroneeringud, viisad jm);

2.Müügitiimi assisteerimine
-klientide tellimuste vastuvõtmine (sisestamine) ja väljastamine
-müügidokumentatsiooni koostamine
-andmesisestus, andmetöötlus
-meeskonna abistamine erinevates jooksvates küsimustes;

3.Raamatupidaja assisteerimine

- raamatupidaja abistamine jooksvates tööülesannetes;
- materjalide, pool- ja valmistoodete arvestuse pidamine;
- komandeeringuaruannete koostamine ja sõidupäevikute pidamine;

Ootused kandidaadile

-väga hea eesti ja inglise keele suuline ja kirjalik oskus;
-hea vene keele oskus suhtlustasandil;
-väga hea arvuti kasutamise oskus (MS Office);

Hindame kõrgelt:

-sisemist motiveeritust teha oma tööd hästi;
-kiiret õppimisvõimet ja lojaalsust;
-head suhtlemis- ja eneseväljendusoskust;
-algatusvõimet ja sihikindlust;
-täpsust ja korrektsust asjaajamises;
-kohusetundlikkust ning head organiseerimisvõimet (tähtaegadest kinnipidamise - ja planeerimisoskus);
-positiivset ellusuhtumist;
-kõrget pingetaluvust;

Eeliseks:

-Hansa ja/või Microsoft Navision baasil toodetud raamatupidamisprogrammide tundmine;
-teiste võõrkeelte oskus (nt. saksa, prantsuse või soome keeled);
-kõrgharidus;
-varasem praktiline töökogemus administratiivtöö valdkonnas;
-B-kat juhiloa olemasolu

Ettevõte pakub

- professionaalset arenemisvõimalust
- võimalust osaled erinevates projektides
- huvitavat ja vaheldusrikast tööd
- panusele vastavat konkurentsivõimelist töötasu
- kaasaegset ja dünaamilist töökeskkonda ja sõbralikku ning toetavat kollektiivi

Lisainfo

Palume kandideerimisel ära näidata palgasoov. Soovitav lisada CV-le oma foto.

Tööpakkumise number
#224076
BÜROOJUHT