Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141627

Büroojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kontori / büroo töö koordineerimine ja korraldamine
- ettevõtte töötajate assisteerimine
- dokumentide arhiveerimine
- telefonile vastamine ja klientidega suhtlemine
- külalistele ja klientidele vastvõtu organiseerimine
- koosolekute ettevalmistamine ja protokollimine
- muude jookvate küsimuste ja probleemide lahendamine

Ootused kandidaadile

- varasem töökogemus assistendina, büroojuhina, sekretärina vms
- hea pingetaluvus ja suhtlemisoskus
- korrektsus, täpsus ja kohusetundlikkus
- väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
- Office programmide hea valdamine
- kasuks tuleb kõrgharidus

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskonda
- enesetäiendamise ja arenguvõimalust
- konkurentsivõimelist töötasu
- sõbralikke ja toetavaid kolleege

Tööpakkumise number
#141627

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. märts 2008
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2008

on oma tipptasemel varustuse ja asjatundliku meeskonnaga Eesti juhtivaid ettevõtteid telkide, lavade ning meelelahutuskonstruktsioonide rendi ja müügi alal. Oleme tegutsenud alates 1998. aastast ning aidanud üritusi korraldada ka teistes Balti riikides, Venemaal ja Skandinaavias.

Vaata rohkem

Büroojuht