Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199725

Büroojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ettevõtte juhi assisteerimine ja infoliikumise korraldamine
- telefonikõnedele vastamine ja info edastamine,
- töö sissetuleva ja väljamineva posti, fakside ning üldmeilidega
- dokumendihaldus ja arhiveerimine
- ettevõtte külastajate vastuvõtt ja teenindamine

Ootused kandidaadile

- asjaajamis- ja arhiveerimisnõudmiste tundmine
- eesti, vene ja inglise keele väga hea valdamine kõnes ja kirjas
- kasuks tuleb leedu keele oskus
- arvuti kasutamise oskus kontoritarkvara valdamise tasemel
- hea organiseerimisvõime ja lojaalsus

- kiiret karjääri ja arenguvõimalust Baltimaade suurimas jaekaubandusettevõttes
- väga dünaamilist tööd parimas meeskonnas
- kolleegide toetust ametialaseks väljaõppeks
- hindamatut praktilist töökogemust

Tööpakkumise number
#199725

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
14. juuni 2010

Baltikumi suurim jaekaubandusvõrk MAXIMA Eesti OÜ omab kokku 426 kauplust Leedus, Lätis, Eestis ja Bulgaarias.

Vaata rohkem

Büroojuht